Villa Vaggelis

  • 180 μ²
  • 4 υπνοδωμάτια
  • 4 μπάνια
  • 8 επισκέπτες
  • 4 κρεβάτια

Η Villa Vaggelis Πάφος με 4 υπνοδωμάτια προσφέρει πισίνα και προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν τους Καταρράκτες Λουτρά του Άδωνη, που βρίσκονται σε απόσταση 5 χλμ.

Οι παροχές μπανίου στη βίλα με 4 μπάνια περιλαμβάνουν επίσης ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Οι ανέσεις μπάνιου περιλαμβάνουν στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Οι επισκέπτες θα έχουν στη διάθεσή τους πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν πιάτα μεσογειακής κουζίνας στο Imogen's Inn Taverna, που είναι σε απόσταση μόλις 1 χλμ.

Αυτή η βίλα απέχει 10 λεπτά οδικώς από φυσικά αξιοθέατα, όπως Pano Akourdaelia Herb Garden.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Villa Vaggelis Πάφος
Peyia Palm Villa
Τιμή μόνο για κινητά

Peyia Palm Villa

9.0
Άριστο 28 σχόλια
4.4 χλμ. από το κατάλυμα
USD 206 USD 185
ανά νύχτα
Kastalia Springs 3Bd Viilla In Peiya By Vichy Holidays
Τιμή μόνο για κινητά

Kastalia Springs 3Bd Viilla In Peiya By Vichy Holidays

7.8
Καλό 7 σχόλια
4.5 χλμ. από το κατάλυμα
USD 226 USD 203
ανά νύχτα
Elysian Heights Luxury Villa By Nomads
Τιμή μόνο για κινητά

Elysian Heights Luxury Villa By Nomads

9.4
Άριστο 5 σχόλια
4.7 χλμ. από το κατάλυμα
USD 468 USD 421
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Πάφου
    38 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Wind surfing
    • Ιππασία
    • Ένα γήπεδο γκολφ
    • Ψάρεμα

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Υδάτινο πάρκο
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ
    • Πισίνα με θέα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV
    • CD player

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςAEMAK-PAF 0004972
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Μπορούμε να παρκάρουμε κοντά σε η Villa Vaggelis;
      Ναι, έχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης για τους πελάτες της η Villa Vaggelis.
    • ❓
      Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε η Villa Vaggelis;
      Το κόστος διαμονής σε η Villa Vaggelis ξεκινάει από 588€ ανά βράδυ.
    • ❓
      Ποια εστιατόρια βρίσκονται δίπλα σε η Villa Vaggelis;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Villa Vaggelis περιλαμβάνουν Vasilikon Winery Cyprus και Petradaki Taverna.
    • ❓
      Σε η Villa Vaggelis έχει πισίνα;
      Ναι, οι πελάτες της η Villa Vaggelis θα απολαύσουν πισίνα στις εγκταστάσεις.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Πάφου
    38 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Villa Vaggelis Πάφος

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο